www.sisky.cz

Šišky.
Skrývají v sobě semínka,
která jsou zárodkem něčeho,
co vzroste a nese úrodu, rozvíjí se.
Šišky a jejich semínka.
Budoucnost.

Ceníky:
» černobílý tisk
» barevný tisk
» kalendáře, sešity, bloky, pexeso
» samolepky a dokončovací práce
» vizitky černobílé
» vizitky barevné

» Online objednávky

Dokončovací práce

Díky profesionálnímu finišeru můžeme z vašich dokumentů dělat brožury s vazbou V1, tedy 2 sponky ve hřbetu. Vaše materiály pak vypadají profesionálně, můžete listovat a podobně. Z tištěných podkladů se jedná o velmi jednoduchou záležitost, ale je možné ji udělat i z volných předloh.

Brožura může mít formát buď A4 nebo A5, v případě požadavku lze formát upravit. K ceně tisku se při tvorbě brožury připočítá většinou pouze 5 Kč, při tvorbě brožury při kopírování se pak cena stanovuje individuálně.

Další možností kompletizace volných listů je kroužková vazba. Dokumenty Vám rádi svážeme do kvalitní drátěné vazby, která na rozdíl od obyčejné kroužkové vazby plastové umožňuje otáčení listů o 360 stupňů a je celkově trvanlivější.

Takové dokončení vašeho dokumentu představuje náklady od 20 Kč / kus, podle toho, jaké další doplňky (karton, průhledný plast… ) pro něj zvolíte.

Tuto vazbu používáme i při výrobě bloků a kalendářů na zakázku, sledujte prosím dále.

Samozřejmě můžeme nabídnouti automatické spojení volných listů kancelářskými spojovačemi za 0 Kč, zdarma pak můžeme do každého listu strojně vyseknout díry pro kancelářské pořadače.

Dokumenty do formátu A3 můžeme také zalaminovat, cena laminace představuje 6 Kč kus.< Zpět